Mafia City

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 142,3 MB
  • Version 1.3.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Yotta
Çekişmeli bir ortamda kendinizi herkese kanıtlayacağınız Mafia City oyununun tadını çıkartın.

Mafia City mobil oyununu IOS  cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirecek ve şehrin en güçlü kişisi olacaksınız. Özgür olun ve kaderinizi, bir dünya devi, bir mafya vaftiz babası, yeni Scarface veya olmak istediğiniz başka bir şey olabileceğiniz yardım birimi olan Mafia şehrinde seçin. Çok oyunculu MMORG tarzında geliştirilen Mafia City oyunu herkesi eğlendirecek zorlu bir oyundur. 

Oyunda kendi mafya ekinizi toplayın ve şehrinizin altını üstüne getirin. Birleşin ve ailenizi bir dünya sınıfı ceza imparatorluğu haline getirin. Spor salonuna başvurun, şehirdeki sokaklara zarar verin, kentsel yeraltı dünyasını ele geçirin ve nihai suç rakibiniz olun. Binlerce oyuncu ile çevrimiçi bir sanal dünyada son derece ücretsiz bir mobil oyunu oynayın.

 Düşmanınızla arkadaşlarınızla ve kavga ederek saygı ve ün kazanmak için herkesin sizlere saygı duymasını sağlayın. Birlikte oynadığınız kişiler ile sohbet ederek stratejik planlarınızı birlikte hazırlayın. Birbirinizle iletişimi kuvvetli tutabilir ve üstün yetenekleriniz ile güçlü bir takım kurabilirsiniz. Sıklıkla güncellenen heyecan verici küresel faaliyetlerin ve misyonların tadını çıkartarak oyuna ilerleme katedebilirsiniz. 

Mafia City indir
DİĞER SÜRÜMLER